Tigyi Fanni bajnok!

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre Veszprémben a városi sakkbajnokság, melynek ifjúsági kategóriában (18 év alattiak) abszolut bajnoka Tigyi Fanni lett.

Teke siker!

2010. január 23.-án tekediákolimpia volt Herenden. Nagyon szép eredmények születtek, melyekhez gratulálunk!
Fotók megtekinthetők a galériában.

Te tudod, mi az az AMV?

Animáció, zene, ...
Nos, érdekel? Jó kikapcsolódás lehet a téli szünetre.

Tájfutó eredmények

Veszprém Megyei Tájfutó Diákolimpia 2010-04-21 DUDAR-Ördögárok

Taekwon-do

Hódmezővásárhely  2009. november 21.
Országos Diákolimpia

Szenzációs kézisek

Szombaton, az Ajkán 9 csapat részvételével megrendezett megyei kézilabda bajnokságon iskolánk 5-6. osztályos csapata BRONZ ÉRMET szerzett!

Veszprém, 2009. november 27.
Játékos sportvetélkedő városi fordulója

Siker Tapolcán

A játékos sportvetélkedő megyei fordulóján csapatunk a 2. helyezést érte el, ezzel bekerültünk a regionális fordulóba. Már csak egy lépés az országos döntő! Hajrá Herend!

Rock and Roll

2010. március 18-án Veszprémben a Vetési Albert Gimnáziumban került megrendezésre a IV. Húsvéti Bajnokság és Mini Manó Gála ( Rock and Roll ).

Pumukli megyei német verseny

Április 26-án került megrendezésre a Pumukli megyei német verseny döntője Tótvázsonyban.

Országos sakk siker!

2010. április 24-én, 25-én versenyeztek alsós tanulóink Szombathelyen a Sakk Diákolimpia döntőjében.

1. oldal / 3