Kinevezések

Tisztelt Szülők!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket az iskola vezetésében történt változásokkal kapcsolatosan.

A Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Intézményvezető (magasabb vezető) beosztás ellátására második ciklusra megbízást kapott - pályázat kiírása nélkül -  Horváthné Páter Beatrix, iskolánk eddigi igazgatónője. A megbízást igazgatóasszony az elmúlt hétvégén vette át Budapesten.A vezetői megbízás határozott időre, 2021. augusztus 16 - 2026. augusztus 15-ig szól.

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Minisztere pályázatot írt ki a Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Intézményvezető-helyettesi (magasabb vezető) beosztás ellátására. A vezetői megbízás határozott időre, 2021. augusztus 16 - 2026. augusztus 15-ig szól. A döntés értelmében az intézményvezető-helyettesi megbízást Schermann-né Csizmadia Márta nyerte el.

Sok sikert kívánunk munkájukhoz!

Intézkedési terv a 2021/22. tanévre

Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban olvasható a Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 2021/2022. tanévre vonatkozó intézkedési terve a járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendről. (2021. szeptember 1.)

Megértésüket, felelősségteljes magatartásukat köszönjük!

Mindenkinek sikeres tanévkezdést és biztonságos, jelenléti oktatással-neveléssel zajló tanévet kívánok!

Horváthné Páter Beatrix

Tanévkezdési értesítés

Hiányzások igazolása

Kedves Szülők!

Az alábbiakban a tanulói hiányzások igazolásával kapcsolatos információkat olvashatják.

Tanulói hiányzások igazolása

Adó 1% Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítvány

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy lehetőségeik függvényében támogassák adójuk 1%-val az Általános Iskolás Gyermekeinkért Közalapítványt.
Megköszönve bizalmukat a kuratórium nevében:
Dienes Gábor (06-30/692-3168)

Alapítványi kérelem letöltése

Adó 1% nyomtatvány letöltése

Általános gyermek- és balesetbiztosítás 2021

A Magyar Állam nevében a Miniszterelnöki Kormányiroda két naptári évre – 2020. január 1-től 2021. december 31-ig tartó időszakra – szóló szerződést kötött az UNIQA Biztosító Zrt.-vel annak érdekében, hogy az Általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003.(VIII.14.) Kormányrendeletnek megfelelően a biztosított korosztályba tartozó magyar állampolgárok államilag finanszírozott balesetbiztosítási védelemben részesüljenek.

Bővebb információ a UNIQA Biztosító Zrt. oldalán