Sikeres rajzpályázatok


Az Országos Balesetmegelőzési Bizottság által meghirdetett megyei „Közlekedésbiztonság gyermekszemmel” rajzpályázaton BÁCSKAI PÉTER 3. b osztályos tanuló a 7-10 évesek kategóriájában 1. helyezést ért el.
Munkáját továbbküldték az országis döntőre!
2010. ápr. 9.
 

 

A Bakonykarszt Víz-és Csatornamű Zrt. A víz világnapja alkalmából szervezett „Tiszta vizet az egészséges világért” rajzpályázatán a 3. osztályosok kategóriájában OROSZ BLANKA 3. b osztályos tanuló KÜLÖNDÍJAT kapott!
2010. márc. 25.

Képek

szechenyi2020_logo.jpg
uszt_logo.jpg
umft_logo_feher.png
okoiskola_logo_alulra.jpg

Dokumentumaink

Munkaköri pályázatok

EasyCookieInfo

Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.