kreta_feher_login.png

    Újabb siker!

    Iskolánk csapata a IV. B osztályból a XIV. Téli madaraink feladatmegoldó többfordulós versenyen kategóriájukban országos III. helyezést ért el Seregélyesen.
    Herendi Madártudósok csapata:
    Bácskai Eszter
    Keller Fruzsina
    Kőhegyi András
    Fodor Botond
    Schöffer Erik

    Felkészítő: Bácskai Zsuzsanna
    Gratulálunk!
     

    Ügyes sakkosok

    Városi–körzeti egyéni verseny végeredménye:
    1.kcs. lány : 1. Rák Amarilla /100%-os teljesítmény/
    1.kcs. fiú    : 1. Darida Gergő / 100% /
    2.kcs. lány : 1. Béli Diána / 100% /
                          2. Bogár Vivien / csak a Diától kapott ki /
    2.kcs. fiú    : 2. Darida Levente
                          3. Béli Kristóf /holtversenyes/

    1.kcs.-ban jól küzdött Bácskai Bálint és Szamosfalvi Ádám.

    Nagy dicséretet érdemelnek!
    Mihalik István edző
     

    Tehetséges modellezők

    Szeptember 21-én Tapolcán tartották az ifi és felnőtt F1H országos bajnokságot. Szélsőséges időjárási körülmények között a második versenyükön egyéniben Kerner Martin 5., Horváth Kristóf 6. helyezést ért el, míg csapatban sikerült megszerezni az ezüstérmet!  A gyerekeket Kerner Ferenc készítette fel a versenyre.
    Gratulálunk!

    Tájfutóink az országos döntőben

    Pécsen rendezték meg a tájfutók diákolimpiai országos döntőjét ahol nemcsak a Mecsek terepviszonyai okoztak nehézséget, hanem a vetélkedés közben eleredő zivatar is. A Herendi Általános Iskola csapatából Bácskai Eszter és Etlinger András 8. helyezést értek el kategóriájukban.

     

    Tájfutó sikerek

    A remek felkészítésnek köszönhetően négyen is bekerültek az országos fordulóba: Bácskai Eszter, Schäfer Benedek, Etlinger András, ifj. Bácskai Péter!
    Felkészítők: Bácskai Péter, Németh Zsoltné
    Részletek itt.

    Fotó

    Sakk siker

    Darida Gergő a Botev Kupán 2. helyezést ért el! Gratulálunk Gergő!
    Felkészítője Mihalik István.
     

    Rajzpályázat eredmények 2.

    VERGA Veszprémi Erdőgazdaság Zrt.” Álmodik a fenyőfácska” című pályázatán
    Koszorus Kristóf 3.a I.helyezés (Györgyné Éva)
    Keller Fruzsina 4.b III.helyezés (Béliné Noémi)
    Vágenhoffer Dániel 4. a különdíj (Horváth Henrietta)
    Kellermayer András 5.o különdíj  (Horváth Henrietta)
    Papp Lilla 7. b különdíj  (Horváth Henrietta)
    Dienes Luca 6.a különdíj  (Horváth Henrietta)
    Kovács Gergő 5. o különdíj  (Horváth Henrietta)
    Orosz Blanka 7.b különdíj  (Horváth Henrietta)
    Presits Janka 1.a különdíj (Rauscherné Augusztin Ilona)
    Weisz Boglárka 1.a különdíj (Rauscherné Augusztin Ilona)

    Gratulálunk!
     

    Rajzpályázat eredmények

    A Herendi Civil Közösség és az Élj tovább alapítvány által meghírdetett „ Mert ahol a kincsed van, ott lesz a szíved is” című rajzpályázaton elért eredmények:

    ALSÓS KATEGÓRIA
    I. Magasházi Natasa
    II. Tóth Kira
    III. Fodor Zselyke
    FELSŐS KATEGÓRIA
    I. Kiss Klaudia
    II. Babicska Bence
    III. Orosz Blanka
    Külön díj
    2.B, 4.B osztályok.

    Gratulálunk!
     

    Országos modellező verseny

    A nyári vakáció kezdéseként, június 15-én Kiskunfélegyházára utazott kis csapatunk, ahol a serdülő modellezők országos bajnokságát rendezték. Ideális körülmények között egyéniben Kerner Martin 10., Kovács Gergő 11., SchÄfer Benedek 15. helyezett lett, míg csapatban 4. helyezést értek el. A gyerekeket edzőjük Kerner Ferenc segítette.

    Nagy Vagy! csapatunk az elődöntőben!

    A herendi Nagy Vagy! csapat bejutott az országos elődöntőbe!
    Április 20-án, vasárnap délelőtt volt látható a TV2-n a Nagy Vagy! iskolai-családi sportvetélkedő új évadának második fordulója, benne a piros HERENDI CSAPATTAL, melyet Katus Attila aerobic világbajnok vezetett a versenyben, vezérszurkolónk pedig Sík Milán volt, aki iskolánk korábbi tanulója, most pedig az Operettszínház ifjú tehetsége!

    Nagy siker a Bendegúzon!

    A Bendegúz anyanyelvi vetélkedőn megyei 1. helyet szerzett és ezzel országos döntőbe jutott a 3.b osztályos Csikós Janka, felkészítő tanítója dr Bakonyiné Lékó Erzsébet!
    2. Mészáros Bulcsú 1.b, 3. Tuboly Csilla Laura 3.a osztályos tanuló. Felkészítőik Rauscherné Augusztin Ilona és György Jánosné tanító nénik..
    Gratulálunk a kiváló teljesítményhez és a többi eredményhez is, melyek itt olvashatók.

    Megérdemelt siker!

    Játékos sport csapatunk Szombathelyen az országos elődöntőn elszánt küzdelemben, nagyon erős ellenfelekkel szemben a kiváló III. helyet szerezte meg!
    Edző: dr Bakonyiné Lékó Erzsébet
    Gratulálunk a felkészítőknek, segítőknek no és természetesen a csapattagoknak!


     

    Matematika eredmény

    A Bem József Megyei Matematikaversenyen a következő eredményeket érték el tanulóink:

    3. helyezett Papp Lilla 7.b - felkészítő Orbán Noémi
    6. helyezett Szimku Kornél 5. o. - felkészítő Kaphegyiné Szabó Mária
    9. helyezett Papp Boróka 6.b - felkészítő Orbán Noémi
    10. helyezett Buzás Dávid 2.b - felkészítő Dombi Károlyné

    További sok sikert kívánunk és gratulálunk a tanulóknak és tanáraiknak!
     

    szechenyi2020_logo.jpg
    uszt_logo.jpg
    umft_logo_feher.png

    Dokumentumaink

    Munkaköri pályázatok

    EasyCookieInfo