Nagy Vagy! csapatunk az elődöntőben!

A herendi Nagy Vagy! csapat bejutott az országos elődöntőbe!
Április 20-án, vasárnap délelőtt volt látható a TV2-n a Nagy Vagy! iskolai-családi sportvetélkedő új évadának második fordulója, benne a piros HERENDI CSAPATTAL, melyet Katus Attila aerobic világbajnok vezetett a versenyben, vezérszurkolónk pedig Sík Milán volt, aki iskolánk korábbi tanulója, most pedig az Operettszínház ifjú tehetsége!

Iskolánk csapata kemény küzdelemmel 2. helyezettként tovább jutott az elődöntőbe!

A következő megmérettetés május 18-án lesz, melyet a TV2-n láthatunk!

Gratulálunk a sikerhez, és szurkoljunk együtt nekik, hogy sikerüljön az ország legjobb 6 csapata közé, a döntőbe jutniuk!

A csapat gyermek tagjai:
Horváth Csenge Viktória