kreta_feher_login.png

  Torna eredmények


  Iskolánk tornászai februárban megkezdték a tavaszi versenyszezont, ahol az alábbi eredmények születtek. 

  A veszprémi Vetési Albert Gimnáziumban rendezték meg február 11-én a III-IV. korcsoportos B-kategóriás egyéni országos torna elődöntőt, ahol Süle Dominika (5.b) 1., Vasmatics Vanda (7.b) 2., Budai Virág (5.b) pedig a 3. helyet szerezte meg. A lányok az országos döntőbe jutottak.

   

  Budapesten került megrendezésre a Magyar Tornaszövetség Utánpótlás Gyermek Kezdő verseny 1. fordulója március végén illetve 2. fordulója április végén,  melyen Ujhelyi Luca Sára (4.a) vett részt. Luca első alkalommal indult I. osztályú versenyen, ahol remekül teljesített.  
  I. forduló 8. hely – ugrásban, 24. hely – összetett
  II. forduló 8. hely - felemás korlát, 6. hely - összetett
  Összesítve 14. hely

   

  Április 7-én rendezték a fővárosban, a Központi Tornacsarnokban az A-kategóriás diákolimpia országos döntőjét, ahol csapatban III-IV . korcsoportban Budai Virág (5.b), Süle Dominika (5.b), Magasházi Natasa (6.a), Szabó Lilla (6.b), Vasmatics Vanda (7.b), II. kcs. egyéniben pedig Ujhelyi Luca Sára (4.a) képviselték iskolánkat. Tornászaink nagyon szépen helyt álltak ezen az országos megmérettetésen is, csapatunk 5., Ujhelyi Luca pedig egyéni összetettben 13. helyezést ért el.

         

   

  Május 6-án ismét a népligeti tornacsarnokban rendezték meg  az FTC Albert Kupa leány csapatversenyét. I. korcsoportos kis csapatunk bronz érmet szerzett. A csapat tagjai: Solymosi Dorka – 1.b, Illés Nóra – 1.b és Szabó Lara – ovis.
  IV. korcsoport csatunk a második helyet szerezte meg a versenyen. A csapat tagjai : Vasmatics Vanda – 7.b, Magasházi Natasa – 6.a, Szabó Lilla – 6.b., Budai Virág – 5.b, Süle Dominika – 5.b, Hegyi Borbála – 5.a, Ujhelyi Luca – 4.a.

   

  Felkészítők: Molnárné Király Alexandra, Király Béláné
  Gratulálunk a lányoknak és edzőiknek!

   

  (Fotók: Takahashi Katsumi és Kenguru Torna Egyesület)

   

   

   

  szechenyi2020_logo.jpg
  uszt_logo.jpg
  umft_logo_feher.png

  Dokumentumaink

  Munkaköri pályázatok