Sakk Diákolimpia - országos döntő

A Miskolcon megrendezésre került Sakk Diákolimpia egyéni döntőjén Darida Gergő (6.b) a 6. helyen, Darida Levente (8.a)  a 9. helyen, Etlinger Zsófia (4.b) pedig a  21. helyen végzett.

A Sakk Diákolimpia csapatbajnokságán - Szombathelyen - a következő eredmények születtek:

Alsós csapat 23. hely. A csapat tagjai :Etlinger Zsófia – 4.b, Darida Máté – 2.b, Halmavánszki Márton – 2.b és Horzov Maxym – 3.b.
Felsős csapat 20. hely. A csapat tagjai: Halmavánszki Dóra – 5.a, Bácskai Bálint – 5.b, Darida Gergő – 6.b és Darida Levente - 8.a.

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőjüknek, Mihalik Istvánnak!