Teke Diákolimpia


Az idei tanévben a Herend Városi Teke Klub rendezhette meg, a tekézők diákolimpiájának megyei döntőjét. Iskolánkból Kerner Martin Benedek, az igazoltak között az első helyet szerezte meg, így részt vehet a két hét múlva Ajkán sorra kerülő területi versenyen. Remények szerint ott is szép eredményt ér majd el, és kivívja a jogot az országos versenyen való részvételért.
Köszönjük szépen a felkészítést Gaschler Emil edzőnek!

szechenyi2020_logo.jpg
uszt_logo.jpg
umft_logo_feher.png
okoiskola_logo_alulra.jpg

Dokumentumaink

Munkaköri pályázatok

EasyCookieInfo

Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.