Taekwon-do - Sólyom kupa - Pétfürdő

2016 április 23-án Pétfürdőn vettünk részt Taekwon- do megyei bajnokságon. Rekord számú 141 versenyző indult el 8 klubból, így az esemény este 8 óráig tartott. Sok gyermeknek közülünk ez volt az első megmérettetése és azt hiszem, szépen helyt álltunk!

A következő eredmények születtek: 10 arany, 18 ezüst és 11 bronz érem!
Ezzel a Herendi Club a második helyezést ért el az összesítésben, amit szép kupával honoráltak!

Köszönet a szülőknek a támogatásért és a lelkesítésért, együtt szurkoltunk Mindenkiért!

Küzdelemben az alábbi eredmények születtek:
1. helyezést ért el:
Mészáros Bulcsú, Szabó Levente, Dienes Erik, Pavelka Dominik,Pintér Zalán, Albert Alex
2.helyezettek:
Strommer Kira, Kazinczki Tibor, Prebszl Arnold, Szabó Bence, Lennert Gergő, Fuith Tamás, Suri Máté
3.helyezettek:
Sárdi Zsuzsanna Tímea, Kungl Barnabás, Hegyi Balázs, Rein Szilveszter.
4.helyezett:
Fürész Máté

Formagyakorlatban a következő eredmények születtek.
1.helyezést ért el:
Sárdi Zsuzsanna Tímea, Pavelka Dominik, Mészáros Bulcsú, Bácskai Dániel.
2.helyezést ért el:
Strommer Kira, Fűrész Máté, Kungl Barnabás, Szabó Levente, Prebszl Arnold,
Lennert Gergő, Hegyi Balázs, Dienes Erik, Rein Szilveszter,Kazinczki Tibor, Albert Alex.

3.helyezettek:
Csikós Janka, Buzás Barnabás, Veszprémi Gergő, Szabó Bence, Fuith Tamás,
Pintér Zalán, Dienes Máté.

Pátkai Enikő, Pátkai Zoltán, Pátkai Miklós