Monori országos Taekwon-do Diákolimpia

Újabb sikerek a 2015. november 7-én Monori országos Taekwon-do Diákolimpián.

Ahogy minden évben, idén is gyermek, serdülő, ifjúsági és felnőtt kategóriákban, egyéni formagyakorlat és küzdelem versenyszámokban mérkőzhettek a versenyzők. 218 fő nevezett a versenyre, ami komoly kihívást jelentett a szervezőknek is! Mi 11 versenyzővel indultunk, és közülük sokan most vettek részt először ilyen nagy megmérettetésen.

Úgy gondolom a felkészülésnek és lelkesedésnek meg lett az eredménye, az alábbi helyezéseket értük el:
Róka Norbert felnőtt férfi küzdelem -78 kg 1.hely
Suri Máté felnőtt férfi küzdelem -70 kg 3. hely, formagyakorlat 2.hely
Rák Dániel felnőtt férfi küzdelem -63 kg 3. hely, formagyakorlat 3. hely
Sárdi Zsuzsanna Tímea
serdülő lány küzdelem -50 kg 3. hely
Hegyi Balázs serdülő fiú küzdelem 3 . hely
Dienes Erik
serdülő fiú formagyakorlat 3. hely

A versenyen Szabó Bence, Fuith Tamás, Kazinczki Tibor, Lázár Tamás és Rein Szilveszter is indultak,s bár érmet nem szereztek, de rengeteg tapasztalattal gazdagodtak!
Köszönetet szeretnénk mondani a szülőknek, akik nem csak a fuvarozásban vettek részt, hanem velünk együtt izgultak és szurkoltak a gyerekekért! A végén egy Csapattá váltunk!
November 21-én Balatonalmádiban a megyei bajnokság lesz számunkra az év utolsó versenye.

Pátkainé Farkas Enikő