kreta_feher_login.png

  FAIR PLAY díj a Nagy Vagy! csapatnak

  Országos 5. helyezett és FAIR PLAY díjas lett iskolánk csapata a Nagy Vagy! versenyen!
  Iskolánk csapata rendkívül szoros versenyben, hihetetlen kitartással a döntőig menetelt a TV2 által szervezett, országos elismertségű Nagy Vagy! csapatversenyen, ahol Szávay Ági teniszezőnővel országos 5. helyezést értek el! A csapat olyan sportszerűen, minden szabályt betartva, becsületesen küzdött a heteken át tartó megmérettetésen, hogy a 24 iskola közül a mi csapatunk nyerte el a mindenki számára legnagyobb elismerésnek számító FAIR PLAY díjat is, melyre külön büszkék!

   

  Az 5. helyezésért egy 3 napos zalakarosi hétvégét, a FAIR PLAY díjjal pedig egy 3 napos noszvaji utat nyert az egész társaság! Ezeken kívül egy Mozzarella különdíjat is kapott csapatunk a verseny folyamán.
   

  Az egész csapatnak szívből gratulálunk, és nagyon büszkék vagyunk rájuk! Köszönjük, hogy Herend városának és Iskolánknak heteken át tartó ismertséget és elismerést hoztak! A nyereményutakhoz pedig jó pihenést, relaxálódást kívánunk nekik!

  A csapat gyermek tagjai:
  Horváth Csenge Viktória
  Kulics Vivien
  Mesterházy Rita
  Rózsa Tamás
  Takács Benedek
  Ujhelyi Júlia
  Ujhelyi Patrik

  Felnőtt csapattagok:
  Fódi Gábor
  Heizer-Kósa Viktória
  Horváth Levente
  Lipovics Mónika
  Orbán Noémi
  Szakács Veronika
  Ujhelyi Gábor
  Ujhelyi Gabriella
   

  szechenyi2020_logo.jpg
  uszt_logo.jpg
  umft_logo_feher.png

  Dokumentumaink

  Munkaköri pályázatok

  EasyCookieInfo