Varga Tamás matematika verseny

A megyei forduló eredményei:
8. osztály (20 induló)
   3. Nemere Petra
   4. Farkas Andor

7. osztály (26 induló):
   3. Lázár Tamás
A versenyzőknek és felkészítő tanáruknak (Kaphegyiné Szabó Mária) szívből gratulálunk a remek eredményekhez!

Újra első!

Fogl Adrienn Veszprémben a Szépíró Versenyen megismételte tavalyi eredményét, ismét győzött. Így áprilisban az országos döntőn is képviselheti iskolánkat. Gratulálunk felkészítőjének is, Klauszer Anitának!

Ügyes rajzosok!

A Veszprém Városi Baleset-megelőzési Bizottság "Közlekedésbiztonság gyermekszemmel" címmel megrendezett gyermekrajz pályázatán a következő eredmények születtek:
1. helyezett: Csikós Janka 2.b osztály
2. helyezett: Koszorus Kristóf 2.a osztály

A díjazottaknak szívből gratulálunk!

Ügyes nyelvÉsz-ek

NyelvÉsz Sikerek

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia NyelvÉsz Nemzetközi Anyanyelvi Tanulmányi Versenyének megyei fordulóján kiválóan szerepeltek tanulóink.

Szépkiejtési verseny

Az iskolai forduló eredményei:
5-6. osztály
1. Takács Benedek 6.a
2. Tokai-Kiss Bálint 6.b
3. Dienes Luca 5.a
7-8. osztály
1. Etlinger Mercédesz 8.a
2. Drexler Anna 8.a
3. Putz Gerda 7.

Gratulálunk!

Szép volt, fiúk!

Iskolánk tanulói Horváth Kristóf, Kerner Martin és Schäffer Benedek május 26-án Szombathelyen vett részt a Meghívásos Vas Megyei Bajnokságon. A gyerekek első versenyükön szép eredményeket értek el! Benedek az 5., Kristóf a 9., Martin a 11. lett! A versenyre Kerner Ferenc készítette fel őket! Gratulálunk és bízunk benne, ismét lesznek nagyszerű modellezőink! Fotók

Számítástechnika eredmények

Tanulóink Ravasz Imréné, Ildi néni vezetésével nagyon sokat dolgoztak azért, hogy a versenyeken szép eredmények szülessenek. Munkájuk gyümölcse beérett, amihez gratulálunk a versenyzőknek is és felkészítőjüknek is! Legeredményesebb tanuló: Az országos döntőben Véber Krisztina 7. osztályos tanuló 4. helyezést ért el.
Összes eredmény

Simonyi 2013.

Itt olvashatók a Simonyi helyesírási verseny iskolai fordulójának eredményei.

Költészet napi totó

A feladatokat a következő tanulók oldották meg hibátlanul:
5.a Dienes Luca, Kerner Martin, Schäfer Benedek
5.b Hirschl Laura, Juhász Kinga
6.a Huber Noémi, Pap Bernadett
8. o Juhász Anna

Gratulálunk!
Lipp Gyöngyi tanár néni

Jó hírek!

Megérkeztek a körzeti sakk eredmények:

egyéni alsós lányok
  Béli Diána 1. hely 100%

egyéni alsós fiúk
  Shöffer Erik 1.hely 100%
  Darida Levente 3.hely
  Bodor Péter 4.hely

Játékos sport összefoglaló

Büszkén tesszük közzé a Játékos Sport csapatunk idei tanévben elért eredményeit. Kívánunk számukra legalább ilyen sikeres versenyzést jövőre is!
Összefoglaló értékelés

Játékos sport

Február 23-án óriási küzdelemben lett 3. helyezett a herendi csapat Agárdon a Játékos Sportvetélkedő országos elődöntőjén! Köszönjük Bakonyiné Erzsi néninek a felkészítést, Bácskai Péter bácsinak a sok segítséget, a szülőknek a remek szurkolást!

Irány az országos!

Kerner Larion 8.b osztályos tanulónk remekelt a soproni területi tekebajnokságon, ahol 2. helyezett lett. Ezzel bekerült az országos döntőbe! Szurkolunk majd áprilisban, addig is gratulálunk Larionnak is és edzőjének, Gaschler Emilnek is!