Országos sikerek!

Az Apáczai kiadó „Tehetség pont én vagyok” országos tehetségkutató pályázatán
- Béli Kristóf 3. osztályos tanuló versíró kategóriában országos 1. helyen végzett Kristóf légycsapója című versével.
- Bácskai Péter 5. osztályos tanuló több munkájával nevezett fotó kategóriában, s az előkelő 2. helyet szerezte meg.
- Szintén fotó kategóriában Simonyai Lujza 3. osztályos tanuló a 14. helyen végzett Vuk című alkotásával.
Gratulálunk!

Az eredményhirdetésére 2012. február 22-én került sor Budapesten. A pályázatokat 4 kategóriában /fotó, rajz , vers és mese/ nyújthatták be a gyerekek.

Az ünnepélyes díjátadásra minden kategória legjobb 25 versenyzője kapott meghívást.