Újabb siker!

Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi versenyen a 14. helyet szerezte meg Wolff Linda 8.a osztályos tanuló, felkészítő tanára: Krepsz Adrienn.

Az iskolai forduló nyelvi feladatlapból és fogalmazásból állt. A 20 legjobb versenyző szóban is megmérettette magát Solymáron, ahol mindennapi témáról kellett beszélgetni, dialógust alkotni, és német nemzetiségi témájú verset vagy prózát kellett elmondani szakmai zsűri előtt. Linda Franz Zeltner: Meine zwei Sprachen című versét adta elő.