Matematika

A Bolyai Matematika Csapatverseny Veszprém Megyei fordulójának eredményei 2008


5. osztály - felkészítő: Bak Zsoltné
9. helyezés

 

  • Orosz Helga
  • Papp Boróka
  • Tóth Nóra
  • Véber Brigitta

6. osztály - felkészítő: Orbán Noémi
6. helyezés

  • Lauer Barnabás
  • Mária Viktor
  • Papp Domonkos
  • Tóth Zsófia

7. osztály - felkészítő: Orbán Noémi
7. helyezés

  • Papp Zsófia
  • Róka Martin
  • Tunner Kristóf
  • Tokai-Kiss Robin


8. osztály - felkészítő: Moldoványi Zoltánné
6. helyezés

  • Hajdú Rita
  • Maurer Nikolett
  • Molnár Annamária
  • Steinbach Petra

Varga Tamás Matematika verseny megyei fordulójának eredményei

- Papp Zsófia 7. a osztályos tanuló megyei 5. helyezést ért el.+ országos 32. hely        (Orbán Noémi)
- Dobos Rita 8. a osztályos tanuló megyei 8. helyezést ért el. (Moldoványi Zoltánné)
- Maurer Nikolett 8. b osztályos tanuló megyei 9. helyezést ért el. (Moldoványi Zoltánné)

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei fordulójának eredményei:

- Schönwald Milán 4. osztályos tanuló 10. (Fuchs Karolin)
- Tigyi Fanni 5. osztályos 10. (Bak Zsoltné )
- Véber Brigitta 5. osztályos 11. (Bak Zsoltné)
- Tóth Zsófia 6. osztályos 14. (Orbán Noémi)
- Maurer Nikolett 8. osztályos tanuló 14. helyezést értek el. (Moldoványi Zoltánné)


Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei fordulója

5. osztály
- Papp Boróka 4. helyezés (Bak Zsoltné)
- Tigyi Fanni 6. helyezés (Bak Zsoltné)

6. osztály
- Tóth Zsófia 9. helyezés (Orbán Noémi)
- Papp Domonkos 20. helyezés (Orbán Noémi)

7. osztály
- Papp Zsófia 3. helyezés (Orbán Noémi)
- Tokai-Kiss Robin 18. helyezés( Orbán Noémi)

8. osztály
- Kovács Regina 3. helyezés (Moldoványi Zoltánné)
- Maurer Nikolett 12. helyezés (Moldoványi Zoltánné)
- Dobos Rita 15. helyezés (Moldoványi Zoltánné)
- Birtalan- Balázs Beáta 19. helyezést értek el. (Moldoványi Zoltánné)

Az Alapműveleti Matematika Verseny megyei fordulójának eredményei:

5. osztály
- Papp Boróka 2. helyezés  (Bak Zsoltné)
- Tigyi Fanni 2. helyezés (Bak Zsoltné)
- Tóth Nóra 5. helyezés (Bak Zsoltné )

6. osztály
- Tóth Zsófia 5. helyezés (Orbán Noémi)

7. osztály
- Papp Zsófia 6. helyezés (Orbán Noémi)

Az országos fordulón
- Papp Boróka 14. helyezést (Bak Zsoltné)
- Tigyi Fanni 17. helyezést értek el. (Bak Zsoltné)

 

szechenyi2020_logo.jpg
uszt_logo.jpg
umft_logo_feher.png
okoiskola_logo_alulra.jpg

Dokumentumaink

Munkaköri pályázatok

EasyCookieInfo

Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.