Alsó tagozat 2008/09

 

Veszprémi városi játékos sportvetélkedő I. – II. korcsoport I. hely

 

Tapolcai megyei játékos sportvetélkedő I. – II. korcsoport IV. hely


A csapat tagjai:

Bácskai Péter
Tokai-Kiss Bálint
Takács Benedek
Kiss Klaudia
Ujhelyi Júlia Lili
Horváth Anna
Szalay Marcella
Orosz Blanka
Lorbert Máté
Szabó Balázs
Noveczky Richárd
Kulics Vivien

Faragó Anna
Dobos Ádám
Farkas Andor
Kerner Larion
Molnár Ádám
Schöffer Viktor
Koronczai Loretta
Méder Alexandra
Takács Bianka
Enyingi Franciska
Knolmayer Noémi
Pákh Zsanett

Felkészítő: dr. Bakonyiné Lékó Erzsébet

Veszprém városi és körzeti diákolimpia sakkverseny egyéni és csapat végeredménye

I. kcs.

Fiú

  1. Papp Benedek

3. Kiss Benedek

4. Horváth Kristóf

5. Halászi Csaba Péter

7. Etlinger András


I. kcs.

Lány

  1. Kiss Viktória
  2. Papp Boróka

III. kcs.

Lány

  1. Hrubi Vanessza
  2. Tigyi Fanni

Megyei döntő I. kcs.

Fiú

  1. Halászi Csaba Péter

Lány

  1. Kiss Viktória
  2. Papp Boróka

Országos döntő III. – IV. kcs. csapat

  1. Hrubi Vanessza, Tigyi Fanni, Kiss Viktória

Felkészítő: Mihalik István

Petange diákolimpiai verseny országos 2. hely

Bácskai Péter

Halászi Csaba Péter

Tokai – Kiss Bálint

Bendegúz megyei anyanyelvi verseny

14. Kiss Viktória, felkészítő: György Jánosné

16. Tokai - Kiss Bálint, felkészítő: dr. Bakonyiné Lékó Erzsébet

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel megyei rajzpályázat

2. Ányos Attila, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

4. Ujhelyi Júlia Lili, felkészítő: dr. Bakonyiné Lékó Erzsébet

6. Kiss Viktória, felkészítő: György Jánosné

Simonyi helyesírási verseny, Veszprém

5. Nemere Petra, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

9. Schönwald Milán, felkészítő: Fuchs Karolin

Nemzetközi Kenguru Matematika verseny megyei eredmények

2. o.

1. Papp Lilla, felkészítő: dr. Bakonyiné Lékó Erzsébet

2. Kiss Viktória, felkészítő: György Jánosné

28. Etlinger András

35. Halászi Csaba Péter

36. Tokai – Kiss Bálint

38. Trum Dorina

3. o.

7. Lázár Tamás, felkészítő: Kaphegyiné Szabó Mária

50. Dienes Máté, felkészítő: Kaphegyiné Szabó Mária

4. o.

13. Takács Bianka, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

16. Farkas Andor, felkészítő: Fuchs Karolin

17. Schönwald Milán, felkészítő: Fuchs Karolin

29. Nemere Petra, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

34. Szász István, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

39. Pap Dávid, felkészítő: Fuchs Karolin


Nemzetközi Kenguru Matematika verseny országos eredmények

2. o.

10. Papp Lilla, felkészítő: dr. Bakonyiné Lékó Erzsébet

12. Kiss Viktória, felkészítő: György Jánosné


Alapműveleti Matematika verseny körzeti eredmények

4. o.

1. Nemere Petra, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

2. Szász István, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

3. Schönwald Milán, felkészítő: Fuchs Karolin

4. Takács Bianka, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

5. Kovács Renáta, felkészítő: Fuchs Karolin

6. Enyingi Franciska, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

Alapműveleti Matematika verseny megyei eredmények

4. o.

3. Nemere Petra, felkészítő: Rauscherné Augusztin Ilona

szechenyi2020_logo.jpg
uszt_logo.jpg
umft_logo_feher.png
okoiskola_logo_alulra.jpg

Dokumentumaink

Munkaköri pályázatok

EasyCookieInfo

Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.