Előző évek

2007/2008

 

 

Matematika:

November 12. Bolyai Matematika csapatverseny

Megyei 1. hely: 5. osztály: Lauer Barnabás, Mária Kristóf, Papp Domonkos, Meződi Ádám

Megyei 2. hely: 6. osztály: Ladnai Míra, Knolmayer Zsolt, Tokai –Kiss Robin, Tunner Kristóf

Megyei 6. hely: 7. osztály: Németh Eszter, Maurer Nikolett, Birtalan- Balázs Beáta, Molnár Tamás

November 24. országos csapatversenyen az 5. osztály 20. helyezést ért el.

 

Március 8. Zrínyi Ilona Matematikaverseny- megyei eredményhirdetés

Nemere Petra, Farkas Andor, Takács Bianka 3. osztály

Tigyi Fanni, Tóth Nóra 4. osztály

Tokai-Kiss Robin,Papp Zsófia, Tunner Kristóf 6. osztály 3. hely csapatban

Papp Zsófia megyei 1. helyezett

Tokai-Kiss Robin 3. helyezett

 

Kenguru matematikaverseny

Tóth Zsófia 5.o. megyei 5.hely

Papp domDnkos 5.o. megyei 15.hely

Tokai-Kiss Robin 6.o megyei 13. hely

Maurer Nikolett 7.o megyei 9. hely

Molnár Annamária 7.o 12.hely

Németh Eszter 7.o 13.hely

Noveczky Erika 7.o 19. hely

Pátkai Réka 8.o 16. hely

 

Vaga Tamás matematika verseny

Megyei döntőbe behívott- Dobos Rita 7.o tanuló

 

Április 25. Alapműveleti matematikaverseny megyei

Papp Boróka 4.b 2.hely

Tóth Zsófia 5.a 5. hely

Országos Papp Boróka 3. hely

 

Május 17.-18. Kis vakond mat. verseny országos döntő

Tigyi Fanni 4. hely

 

Magyar:

 

November 19. Simonyi iskola által szervezett helyesírási verseny

Tigyi Fanni 4.o 2.hely

Putz Renáta 7.o 2.hely

 

Február 13. Kazinczy szépkiejtési verseny megyei

5.-6.o. Hegymegi Lilla 3. hely

7.-8.o Pátkai Réka 2. hely

 

Április 5. Simonyi Kárpát medencei helyesírási verseny megyei

Tokai-Kiss Dóra 5.hely

Április 8. Szilágyi Ált. Iskola kortárs magyar gyerekvers-mondó verseny, Veszprém

Kuti Patricía 4. hely

Április 26. Nagy László szavalóverseny

Döntőben 5. hely Schindler Petra, szépen szerepelt még Pátkai Réka

 

Május: Erzsébet királyné Iskola olvasópályázata

Füzi Fanni IV. kat. 1. helyezés

 

 

 

 

 

Német:

 

November 16. városlődi nemzetiségi bemutató, verseny

Enyingi Sára 1. hely

Enyingi Franciska 1. hely

Táncosok – bronz

Énekkar-bronz

 

Április 8. Országos német nyelvi verseny ( Szolnok)- Ajka- megyei

8. osztály: Tokai-Kiss Dóra 1. hely

Varga Marianna 4. hely

7. osztály: Csáfordi Krisztina 4. hely

Steinbach Petra 5.hely

 

Május 8. Ajkarendek:

5.-6. o Szabadics Ádám 1. hely

7.-8. o Wolff Linda 1. hely

 

Német nemzetiségi nyelvi verseny:

Az első hat helyezett között nem végzett senki.

( Horváth Zsuzsanna, Pátkai Gyöngyvér, Schindler Petra, Lauer jános, Szerencsi Marietta, Eckert Szilvia)

 

Informatikai,komplex természettudományi vetélkedő

 

November 23. Öveges informatikai verseny

Horváth Dániel 8.o 2.hely

 

Március 29. Kozma László inform. Verseny regionális döntő

Tunner Kristóf 18. hely

 

December 19. Komplex természet. vetélkedő ( Apáczai kiadó)

Kiss tamás,Schinler Petra,Varga Mónika megyei 1. hely

 

Ének- Zene

 

Február 27. Tiszán innen,Dunán túl népdaléneklési verseny 1. hely

Április 5. Országos-Budapest bronz minősítés

Április 20. éneklő ifjuság, Veszprém, ezüst minősítés

Június 5.-7. Olomouc Nemzetközi kórusverseny bronz fokozat

Február, Hajdu Rita Szombathelyen ezüst fokozatot kapott.

Május, Hajdu Rita Várpalota ezüst,

Deés Gergő Balatonlelle bronz,

Tunner Kristóf, Veszprém Lantos Magda zongoraversenyen Emléklapot kapott.

 

Sport:

 

Szeptember 5. Gyurkó Alexandra, transzplantáltak olimpiáján 5 aranyérmet nyert.

November 6. Jászberény Taek- won-do egyéni magyar bajnokság:

Németh Eszter egyéni első hely ( formagyakorlat és küzdelem)

Pátkai Réka 2. hely (formagyakorlat)

Birtalan-Balázs Beáta 3. hely ( formagyakorlat és küzdelem)

 

November 12. Országos Diákolimpia

Németh Eszter 1. hely ( formagyakorlat és küzdelem)

 

Jó tanuló, jó sportoló megyei kitüntetés

Németh Eszter, Pátkai Gyöngyvér, Hrubi Vanessza

 

Sakk Országos Diákolimpia

Tigyi Fanni 2.-3. hely

Csapatban 2. hely ( Tigyi Fanni,Hrubi Vanessza, Véber Brigitta)

2. táblások közt 1. helyezett Tigyi Fanni

 

Diákfilmszemle

Nagy Kálmán 1. helyezett aug.24

 

Pindur-Pandur Mini kresz: hibátlan teljesítmény 1.osztályosok 1. helyezés
 

szechenyi2020_logo.jpg
uszt_logo.jpg
umft_logo_feher.png
okoiskola_logo_alulra.jpg

Dokumentumaink

Munkaköri pályázatok

EasyCookieInfo

Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Minden jog fenntartva © 2018.
Készítette és üzemelteti a Skindrome Studio - Vecsey Tamás. Készült a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásval.