Bem és Varga matematika versenyek eredményei

Bem József Megyei Matematika verseny eredményei:
A verseny kétfordulós, a megyei fordulót évfolyamonként a legjobb 30 tanuló írta meg. Az ünnepélyes díjkiosztóra minden évfolyam első 10 helyezettjét és tanárát hívták be a Deák Iskolába.
2. évfolyam
Németh Erzsébet megyei 7. helyezett lett, felkészítője Szakács Veronika. Csizmadia Boróka 13., Bankó Levente 21., Legendi Nadin 24. helyezést értek el, őket Glück Noémi készítette fel. 25. lett Abonyi Bertalan, ő Szakács Vera tanítványa.
3. évfolyam
Bernátzki Balázs 15 helyezést ért le, Kolonics-Csizmadia Regina tanítványa.
4. évfolyam
Halmavánszki Márton megyei 9. helyezést ért el, Balogh Zsombor 21. lett, mindketten Papp Árminné tanítványai.
5. évfolyam
Szirbek Farkas megyei 4 helyezett lett, tanára Orbán Noémi.
6. évfolyam
Etlinger Zsófia 14 helyezett lett, Krein Benedek a megyei fordulót betegség miatt nem tudta megírni, így is 26 helyezett lett. Felkészítőjük Kaphegyiné Szabó Mária.
7. évfolyam
Halmavánszki Dóra megyei 3., Szamosfalvi Ádám megyei 9. helyezést ért el. Tanáruk Orbán Noémi.
8. évfolyam
Tóth Kíra megyei 6. helyezett lett, Tanára Orbán Noémi.
Gratulálunk diákoknak és tanáraiknak egyaránt!

Varga Tamás Matematika vereny megyei fordulójának eredménye:
Halmavánszki Dóra 2. helyezett lett! Felkészítője Orbán Noémi.
Gratulálunk!

Bolyai Matematika Csapatverseny

„Az igazat érteni, a szépet érezni, a jót gyakorolni kell.” - Bolyai János
Ez a mondat a Bolyai Matematika Csapatverseny mottója. Idén 11 csapattal indult iskolánk, melyből 6 csapatunk került be az első 10 helyre. Szép eredmény!
     3. évfolyamon 10. lett Édl-Csordás Kolos, Lencz Kristóf, Németh Máté és Szirbek Gyöngyvér, felkészítőjük Priskin Éva.
     6. évfolyamon 9. helyezett lett Tóth Zoé, Sebesi Mónika, Eckert Anna és Brotscholl Adrienn. 10. helyezett lett Etlinger Zsófia, Németh Réka, Ternyák Martin és Wittmann Erik. Felkészítő tanáruk Kaphegyiné Szabó Mária.
     8. évfolyamon 9. helyezést értek el: Magasházi Natasa, Tóth Kíra, Bodor Gergely, Szitási Zalán, tanáruk Orbán Noémi.
A díjkiosztóra behívott csapatok:
    4. évfolyamon 5. helyezést értek el a „Részecskegyűjtők” csapata: Bankó Zsófia, Halmavánszki Márton, Krein Sebestyén és Pap Levente. Felkészítőjük Papp Árminné.
    5. évfolyamon 4. helyezést értek el az „ Agymenők” csapata: Farkas Dorina, Fehér Hanna, és Tamás Gréta. Felkészítőjük Orbán Noémi.
      7. évfolyamon 3. helyezett lett a „Matekkosok” csapata: Halmavánszki Dóra, Presits Janka, Mészáros Bulcsú és Szamosfalvi Ádám. Felkészítőjük Orbán Noémi.

Gratulálunk minden versenyzőnek és tanáraiknak egyaránt!

Mightyfist Eagles Cup Nemzetközi Taekwon-do verseny

A 2019. szeptember 21-22.”hétvégén 13 fővel képviseltük a Herendi Taekwon-do Klubot a VIII. Eagles Cup Nemzetközi Taekwon-do versenyen Monoron és 36 érmet sikerült nyerni a nagyon népes és erős mezőnyben (420 leadott nevezés).
Íme az eredmények:
Egyéni:

• Sípos Regina: küzdelem 3.hely, formagyakorlat 3.hely
  • Hegyi Balázs: küzdelem 3.hely
  • Kazinczki Tibor: küzdelem 3.hely
  • Erdősi Márton: küzdelem 2.hely, erőtörés 2.hely
  • Dienes Erik: küzdelem 3.hely
  • Darnai János: formagyakorlat 1.hely, küzdelem 2.hely
  • Enyingi András: küzdelem 3.hely

Csapatszámok:

Ifjúsági csapat tagjai: Hegyi Balázs, Kazinczki Tibor, Dienes Erik, Szabó Levente és Prebszl Arnold

• Ifjúsági fiú csapat küzdelem 3.hely
  • Ifjúsági fiú csapatforma 3.hely
  • Ifjúsági fiú csapat speciáltechnikai törés 3.hely
  • Ifjúsági fiú csapat erőtörés 2.hely

Felnőtt férfi csapat tagjai: Enyingi András, Darnai Péter, Darnai János, Kerekes Balázs és Hajas Attila

• Felnőtt férfi csapatküzdelem 3.hely
  • Felnőtt férfi csapatforma 3.hely

Gratulálunk mindenkinek, nagyon ügyesek voltatok!
Köszönjük mindenkinek a támogatását!

Enyingi András, Darnai János
edzők

Atlétika

Rédling Renáta 8.b diákunk a VEDAC versenyzőjeként a 3. Atlétikai Magyar Serdülő Liga döntőjén 2019.08.31-09.01- én 1500 méteres síkfutásban III. helyezést, 800 méteres sikfutásban II. helyezést ért el.

A Székesfehérváron 2019.09.07-08-án megrendezett Magyarország Serdülő Csapatbajnokságon egyéniben,  600 méteres síkfutásban III. helyezett, 2000 méteres síkfutásban pedig I. helyezett lett.

Gratulálunk Reninek és edzőjének, Szemán Jánosnak!